Menu

Podgląd nieruchomości | Nr GS-70-WA1 | Działka / Sprzedam

Opis

Ustawna działka budowlana o powierzchni 601 m2 usytuowana przy ul. Asnyka 13 w Skawinie. W okolicy domy jednorodzinne i zabudowa bliźniacza, nowe budynki. Jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzeni i przeznaczona na budownictwo jednorodzinne (dom wolnostojący lub zabudowa bliźniacza itp.). Działka ma kształt kwadratu, jest ogrodzona z dwóch stron, jest uzbrojona w gaz, kanalizację, telefon, prąd przy działce. Posiada zjazd z drogi asfaltowej. Dodatkowo jej powierzchnia została utwardzona i wyrównana ziemią dobrej jakości.
Posiada aktualną mapkę geodezyjną przeznaczoną do celów projektowych, zgodę na budowę ogrodzenia od strony drogi gminnej (ulicy), zgodę na przybliżenie budynku do drogi, zgodę na zjazd z drogi gminnej na działkę, warunki przyłączy gazu i prądu. Działka posada już (!) nadany przez właściwy urząd numer domu. W cenę wliczona jest wartość 1/3 współudziału w drodze bitej leżącej wzdłuż jednego z jej boków, co pozwala na dowolne ustawienie domu na działce. Proszę o kontakt bezpośrednio pod numerem telefonu 516497811.

Dane Klienta

ace.edu@wp.pl
516497811

Lokalizacja

małopolskie
krakowski
Skawina
32-050
-
ul. Asnyka 13

Działka

601 m2
25m x 24m
budowlana
prąd, prąd (siła), woda, gaz, kanalizacja
siatka
kwadrat

Informacje

asfalt
fitness, basen, zabudowa niska, bank/bankomat, apteka, przychodnia/szpital, centrum handlowe, żłobek, przedszkole, plac zabaw, szkoła podstawowa, gimnazjum
149900 zł
Wstecz