Menu

Podgląd nieruchomości | Nr MS-72-WA1 | Mieszkanie / Sprzedam

Opis

Sprzedam ładne, wykończone w wyższym standardzie dwupokojowe mieszkanie na wysokim strychu. Powierzchnia po podłodze to 64,52 m2, powierzchnia użytkowa 48,05 m2. Większość głównej ściany w salonie stanowi duży wykusz z dużym normalnym oknem. Mieszkanie ma bardzo dobry rozkład i jest widne. Składa się z ankeksu kuchennego, dużego salonu, sypialni, łazienki oraz oddzielnego wc. Wszędzie na podłodze znajduje się deska bambusowa, natomiast łazienka wykończona jest łupkiem kwarcytowym. Mieszkanie użytkowane jest niespełna 4 lata.
Dwupiętrowy, niewielki budynek z windą, w którym zlokalizowana jest nieruchomość, znajduje się na kameralnym, zamkniętym, zadbanym osiedlu z monitoringiem. Lokalizacja również jest atrakcyjna ze względu na bliskość przedszkoli i żłobków, centrum handlowego, dobrej komunikacji oraz możliwości szybkiego wjazdu na trasę szybkiego ruchu.

Dane Klienta

d.krasnodebski@gmail.com
+48 795481452

Lokalizacja

mazowieckie
Warszawa
Warszawa
02-830
Ursynów
Gawota 6c

Budynek

3
3
Blok
2009

Mieszkanie

2
48 m2
do zamieszkania
PCV – nowe
nie wymienione
własne dla budynku
prąd, woda, ciepła woda miejska, telefon, internet, TV kablowa
-

Informacje

fitness, basen, zabudowa niska, bank/bankomat, komenda policji, apteka, przychodnia/szpital, centrum handlowe, żłobek, przedszkole, plac zabaw, szkoła podstawowa, gimnazjum
366000 zł
Wstecz