Menu

Podgląd nieruchomości | Nr DS-116-WA1 | Dom / Sprzedam

Opis

Sprzedam sześciopokojowy nowy dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym w Skawinkach (Gmina Lanckorona). Dom został zbudowany w 2017r na działce 10,20 ar, o powierzchni użytkowej 132 m2. W całym domu założone są 3-szybowe okna, ocieplane obustronnie parapety, brama garażowa na dwa piloty oraz drzwi wejściowe ocieplane.

Budynek został wybudowany z bloczków z betonu komórkowego, pokryty jest dachówką ceramiczną, rynny w kolorze dachówki. Wokół budynku został wykonany drenaż, a fundamenty są ocieplone styroporem. W podbetonce są pozakładane rury kanalizacyjne i wyprowadzone na zewnątrz. Wodę do budynku można doprowadzić ze studni głębinowej, co zmniejszy również koszty eksploatacji w przyszłości.

Na parterze jest kuchnia, przestronny salon, łazienka, pokój, pralnia i kotłownia. Poddasze zajmują 3 pokoje, duża sypialnia z garderoba i duża łazienka.

Teren bardzo atrakcyjny; cicha okolica, blisko las, do Lanckorony jest 5,7 km (11min). Niedaleko jest Zalew Świnna Poręba 10,8 km (17min), Sanktuarium w Kalwarii Zebrzydowskiej 8,8 km (12min) oraz do lotniska w Balicach 44,7 km (41min).

Zapraszam na umówienie się na spotkanie w celu prezentacji.

Dane Klienta

-
-

Lokalizacja

małopolskie
wadowicki
Skawinki
34-143
-
-

Dom

wolnostojący
Beton komórkowy
dachówka ceramiczna
nie
w budynku
2017
nie
2
196 m2
132 m2
6
PCV – nowe
-
Do wykończenia
jednorodzinny
brak
prąd, woda

Działka

10 m2
-
niezagospodarowana
brak

Informacje

asfalt
zabudowa niska, żłobek, przedszkole, plac zabaw, szkoła podstawowa, gimnazjum
346000 zł
Wstecz