Menu

Podgląd nieruchomości | Nr DS-171-WA1 | Dom / Sprzedam

Opis

:: Krótko:
Połowa bliźniaka o powierzchni 164m2 na działce 650m2 położona wśród domków jednorodzinnych i działkach z możliwością dokupienia kolejnych działek o tej samej powierzchni, by powiększyć ogród lub pod kolejną inwestycję.

:: Dla kogo?
Dla rodziny której zależy na ciszy, spokoju i ceniącej kameralną miejscowość, a ważna jest bliskość do większych miast ze względu na pracę czy szkoły lub dla inwestora, który widzi potencjał rozbudowania osiedla.

:: Gdzie leży?
Jasieniec-mała wiejska miejscowość, leżąca w sercu sadów. 12km Warka 15km Grójec 50km Warszawa.

::Atuty? Wszystkie media doprowadzone są do wszystkich działek, w tym kanalizacja miejska. Dom jest wykończony w stanie surowym zamkniętym. Mimo iż dom zakończył etap budowy w 1997 roku do tej pory daje wrażenie nowo powstałego. Odnowienie nastąpiło 2-3 lata temu. Wymaga wykończenia wewnątrz domu, co daje nam możliwość ustawienia nowego układu pomieszczeń i skończenia wnętrza pod swoje własne potrzeby-w ofercie jest zniżka 50% na projekt wnętrza. Bliźniaki są tak usytuowane na działce, że łączą się z wolnymi działkami budowlanymi, które jak wyżej wspomniane są również do kupienia. Planowana jest infrastruktura zamkniętego osiedla.

:: Co w okolicy?
Wieś szlachecka położona była w drugiej połowie XVI wieku w powiecie grójeckim ziemi czerskiej województwa mazowieckiego. W latach 1975–1998 miejscowość należała administracyjnie do województwa radomskiego. Miejscowość jest siedzibą parafii św. Rocha, należącej do dekanatu grójeckiego, archidiecezji warszawskiej. W miejscowości znajdują się m.in. zabytkowy kościół Zesłania Ducha Świętego oraz pałac z połowy XIX wieku. Okolica wyjątkowo spokojna, idealna dla ludzi szukających odpoczynku, prywatności i życia w harmonii z naturą.
Bliskość do dwóch miast, gdzie są wszystkie sklepy i usługi.

:: Jak z samochodami?
Garaż na samochód w bryle budynku. Liczne miejsca na podjeździe oraz łatwość parkowania poza posesją.

Dane Klienta

office@vavasisdesign.com
600384955

Lokalizacja

mazowieckie
grójecki
Jasieniec
-
-
-

Dom

bliźniak
Beton
blachodachówka
nie
w budynku
1997
tynk
2
164 m2
137 m2
6
PCV – nowe
wymienione
Surowy zamknięty
jednorodzinny
piecowe
prąd, woda, gaz, kanalizacja

Działka

650 m2
-
niezagospodarowana
siatka

Informacje

utwardzony
zabudowa niska, bank/bankomat, komenda policji, apteka, przychodnia/szpital, przedszkole, plac zabaw, szkoła podstawowa, gimnazjum
275000 zł
Wstecz