Menu

Podgląd nieruchomości | Nr GS-194-WA1 | Działka / Sprzedam

Opis

Sprzedam piękną działkę leśną o powierzchni 3000 m kw. z wydanymi warunkami zabudowy całorocznej. Działka zlokalizowana jest w miejscowości Człopy w gminie Uniejów 2km od Term Uniejów i Zamku.
Działka w całości ogrodzona z przyłączem wodnym i elektrycznym.
Na działce znajduje się budynek gospodarczy o powierzchni 25 mkw oraz drewniany domek dla dzieci.
Liczne nasadzenia, min. borówki amerykańskie, porzeczki, berberysy, jałowce...

Okolica ma charakter turystyczno-uzdrowiskowy. W pobliskim Uniejowie znajduje się usytuowany nad rzeką Wartą kompleks parkowo-uzdrowiskowy, który obejmuje m.in: Zamek i park, Dom Pracy Twórczej, Restaurację Herbową, kompleks basenów termalnych, kompleks boisk, kręgielnię, Zagrodę Młynarską, park linowy i wiele innych. Co roku odbywają się tutaj liczne imprezy tj. wielki turniej rycerski, jarmark średniowieczny oraz koncerty.

W 2008 roku otwarto Termy Uniejów z gorącymi solankami leczniczymi. W 2012 roku otwarto nowy obiekt termalny, w którym znajdują się baseny kryte, baseny otwarte oraz zespół odnowy biologicznej. W chwili obecnej na terenie Term powstaje kolejna inwestycja rekreacyjna.
Od roku 2012 okolica posiada status uzdrowiska. Podstawą do nadania tego statusu były właściwości miejscowych ciepłych wód leczniczych, zawierających m.in. siarkę, radon, fluor, chlorki miedzi i żelaza, związki kwasu metakrzemowego oraz jod, którego zawartość jest taka jak w Bałtyku.

W pobliżu działki znajduje się jedyne w Polsce Zoo Safari Borysew, Zbiornik wodny Jeziorsko, Przykona gdzie można uprawiać sporty wodne, Zamek w Łęczycy i Kolegiata w Tumie.

Doskonała lokalizacja działki (15 km od A2):
50 km od Łodzi
65 km od Konina
150 km od Poznania
160 km od Warszawy.

Chętnie udzielę dodatkowych informacji pod nr tel.: 695 501 272

Dane Klienta

warzynskip@o2.pl
695501272

Lokalizacja

łódzkie
poddębicki
Uniejów
-
-
-

Działka

3000 m2
-
leśna z prawem budowy
prąd, woda
siatka
prostokąt

Informacje

asfalt
basen
145000 zł
Wstecz