Menu

Podgląd nieruchomości | Nr GS-200-WA1 | Działka / Sprzedam

Opis

Działka budowlana -inwestycyjna położona w osiedlu domów jednorodzinnych na Grabowie
Działka w KW będzie miała wpis że jest budowlana , w związku z tym można ją wziąć w kredycie!
Jest to część warszawskiego zielonego Ursynowa, leżąca po lewej stronie ul. Puławskiej, na wysokości ul. Płaskowickiej.

Działka:

Działka budowlano -inwestycyjna, docelowo będzie narożna zgodnie z planem zagospodarowania.
Powierzchnia terenu inwestycji 646 m2 - 160 metrów po wybudowaniu się , można odsprzedać do gminy po cenie rynkowej za metr co daje możliwość odzyskania nawet 160 tys.

Jest to jedna z ostatnich działek budowlanych w tym kwartale ziemi. Lokalizacja świetna, szybki dojazd do Centrum, metra.
Teren ogrodzony, płaski, niezabudowany.
Na sąsiednich działkach znajdują się domy jednorodzinne i rezydencje

Media:

prąd i gaz w ulicy przy działce,

woda i kanalizacja - w trakcie podłączania.

Powierzchnia działki 808 m 2 + dodatkowo w cenie sprzedaży na osobnej KW - udział w ziemi w drodze dojazdowej ( w cenie)

Jest uchwalony Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego - 5.22 MN/U (zabudowa jednorodzinna dopuszczająca nieuciążliwe usługi)

Lokalizacja:

250 m od nieruchomości znajduje się przystanek autobusowy, z którego dojedziemy do szkoły podstawowej (1 km) / Metra Stokłosy / ul. Puławskiej.

5-10 minut samochodem dzieli nas od centrum biurowego Poleczki Park / centrum biznesowego na Służewcu oraz / Galerii Mokotów / budowanego Szpitala Południowego.

-sklep - 200m,

najbliższe duże centrum handlowe mieści się w odległości 6 minut samochodem od działki (Auchan, Obi, Euro RTV AGD), u zbiegu ulic Puławskiej i Płaskowickiej.

w przygotowaniu jest przedłużenie kolejki SKM do Piaseczna - stacja kolejowa SKM zlokalizowana ma być w okolicy (pociągi porównywalne z naziemnym metrem dojadą w krótkim czasie do Dworca Zachodniego czy Śródmieścia)

Rekreacja:

Naprzeciw działki roztacza się teren zielony ze Stawem Zabłockiego, w planie zagospodarowania przestrzennego wpisany jako teren parkowy. W odległości 600 m znajduje się jezioro Grabowskie otoczone zielonymi terenami, idealnymi na spacery.

W niewielkiej odległości znajduje się hala wspinaczkowa, nieco dalej Tor Wyścigów Konnych na Służewcu - to nie tylko miejsce rozgrywania gonitw, ale również rozległe, pięknie utrzymane tereny zielone.

Cena: 499.000 zł

CENA DO NEGOCJACJI OFERTA BEZPOŚREDNIA OD WŁASCICIELA!

Szczegółowe informacje:

tel.: 691 504 908

Dane Klienta

barbara.lewicka.arendt72@gmail.com
691504908

Lokalizacja

mazowieckie
Warszawa
Warszawa
02-849
-
Krasnowolska

Działka

808 m2
32x25
budowlano-inwestycyjna
prąd, woda, szambo
siatka
prostokąt

Informacje

utwardzony
fitness, zabudowa niska, bank/bankomat, apteka, przychodnia/szpital, centrum handlowe, żłobek, przedszkole, plac zabaw, szkoła podstawowa, gimnazjum
499000 zł
Wstecz