Menu

Podgląd nieruchomości | Nr GS-201-WA1 | Działka / Sprzedam

Opis

Działka budowlana położona w osiedlu domów jednorodzinnych na Grabowie

Jest to część warszawskiego zielonego Ursynowa, leżąca po lewej stronie ul. Puławskiej, na wysokości ul. Płaskowickiej.

Doskonale zlokalizowana działka dla osób chcących zamieszkać we własnym domu, na spokojnym osiedlu, jednak blisko szkoły oraz z szybkim dojazdem do pracy (Poleczki Park, Służewiec biurowy) oraz centrum Warszawy.
Jest to także opcja dla osób, które chcą zamieszkać w jednej części domu, a druga wynajmować , lub mieć dwa domy i gabinet na dole.
Posiadam projekt pod ta działkę na dwa domy. Oraz plan projektuy na dwa domy i gabinet osobny!

Działka:

Działka budowano- inwestycyjna. Docelowo narożna zgodnie z planem zagospodarowania terenu. Co oznacza , że 160 metrów działki można odsprzedać gminie po cenie rynkowej i odzyskać około 150 tys. I tak zostaje 646 m2 powierzchni inwestycji. Projekty domów to uwzględniają

Jest to jedna z ostatnich działek budowlanych w tym kwartale ziemi.

Teren ogrodzony, płaski, niezabudowany.

Na sąsiednich działkach znajdują się domy jednorodzinne.

Media:

prąd i gaz w ulicy przy działce,


Powierzchnia działki 808 m 2 , dodatkowo udział w drodze - na osobnej KW w cenie

Jest uchwalony Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego - 5.22 MN/U (zabudowa jednorodzinna dopuszczająca nieuciążliwe usługi)

Lokalizacja:

250 m od nieruchomości znajduje się przystanek autobusowy, z którego dojedziemy do szkoły podstawowej (1 km) / Metra Stokłosy / ul. Puławskiej.

5-10 minut samochodem dzieli nas od centrum biurowego Poleczki Park / centrum biznesowego na Służewcu oraz / Galerii Mokotów / budowanego Szpitala Południowego.

-sklep - 200m,

najbliższe duże centrum handlowe mieści się w odległości 6 minut samochodem od działki (Auchan, Obi, Euro RTV AGD), u zbiegu ulic Puławskiej i Płaskowickiej.

w przygotowaniu jest przedłużenie kolejki SKM do Piaseczna - stacja kolejowa SKM zlokalizowana ma być w okolicy (pociągi porównywalne z naziemnym metrem dojadą w krótkim czasie do Dworca Zachodniego czy Śródmieścia)

Rekreacja:

W odległości 100 m od działki roztacza się teren zielony ze Stawem Zabłockiego, w planie zagospodarowania przestrzennego wpisany jako teren parkowy. W odległości 600 m znajduje się jezioro Grabowskie otoczone zielonymi terenami, idealnymi na spacery.

W odległości 250 m znajduje się hala wspinaczkowa, nieco dalej Tor Wyścigów Konnych na Służewcu - to nie tylko miejsce rozgrywania gonitw, ale również rozległe, pięknie utrzymane tereny zielone.

Cena 499 000 zł oferta bezpośrednia!

Dane Klienta

barbara.lewicka.arendt72@gmail.com
691504908

Lokalizacja

mazowieckie
Warszawa
Warszawa
02-84
-
Krasnowolska

Działka

808 m2
32x25
budowlano-inwestycyjna
prąd, woda, gaz, szambo
siatka
prostokąt

Informacje

utwardzony
fitness, zabudowa niska, bank/bankomat, apteka, przychodnia/szpital, bazarek, centrum handlowe, żłobek, przedszkole, plac zabaw, szkoła podstawowa, gimnazjum
499000 zł
Wstecz