Menu

Podgląd nieruchomości | Nr MS-295-WA1 | Mieszkanie / Sprzedam

Opis

Nowe Mieszkanie w standardzie deweloperskim.

Możliwość wykończenia mieszkania pod klucz. Zdjęcia kuchni salonu (nie wizualizacje) pochodzą z innego mieszkania wykończonego przez nas w tej samej inwestycji. Możliwość własnej aranżacje w przypadku wyboru opcji z wykończenie.

Sprzedaż bezpośrednia:
Bezpośredni kontakt: Rafał 515 774 006

I. OPIS MIESZKANIA:
Mieszkanie jest w stanie deweloperskim gotowe do wykończenia.
Mieszkanie 64.2 m2. Mieszkanie jest bardzo rozkładowe.
W skład nieruchomości wchodzą:
- salon z aneksem kuchennym 22m
- duża sypialnia główna 13m
- druga sypialnia/gabinet/pokój dziecka 11m
- łazienka 5 m + wc 2m
- ustawny hol 8m
- balkon 8m

W przedpokoju oraz w sypialniach są zaplanowane miejsce na szafy. Do mieszkania przynależy również loggia z pięknym widokiem oraz dwoma schowkami gdzie można składować dodatkowe rzeczy. Sypialnie jak i salon są bardzo dobrze doświetlone gdyż posiadają szerokie drzwi balkonowe z wyjściem na loggię. Dużym atutem mieszkania jest usytuowanie na 5 piętrze, dzięki czemu mieszkanie jest ciche oraz widne. W budynku jest przestronna winda. Warto zwrócić uwagę, że okna wychodzą na starodrzew. Wysokie piętro, osłonięta logia oraz położenia mieszkania w bryle budynku gwarantują prywatność od wścibskich spojrzeń.
Mieszkanie jest idealne dla rodziny.

II. BUDYNEK:
Budynek jest nowy i został oddany do użytkowania w 2021 r. Jest to III Etap Inwestycji „Nowa Grochowska”. Osiedle jest zamknięte z ochroną co gwarantuje komfort i bezpieczeństwo. W budynku jest szeroka winda.
III. KOMUNIKACJA I LOKALIZACJA:
Tuż obok budynku jest zlokalizowana pętla autobusowa, przystanek tramwajowy oraz centrum handlowe King Cross Praga. Dookoła licznie punkty usługowo - handlowe m.in. CH Promenada, Lidl, McDonald's, Żabka. W pobliżu zlokalizowane są liczne przystanki autobusowe oraz tramwaj. Z lokalu można sprawnie dotrzeć do różnych części miasta, zarówno samochodem jak i komunikacją miejską.

Do mieszkania przynależy podwójne miejsce postojowe dodatkowo płatne.
Zapraszam na prezentację i do składania ofert.
Informacja dla pośredników: Jeśli posiadają Państwo klientów, których oczekiwania spełnia niniejsze mieszkanie to zapraszam do kontaktu. Nie wyrażam zgody na powielanie niniejszego ogłoszenia na ogólnopolskich portalach. Wyrażam zgodę na dodanie ogłoszenia do Państwa wewnętrznej bazy.

Bezpośredni kontakt: Rafał 515 774 006

Możliwość otrzymania faktury VAT (8%) na zakup mieszkania.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.). Kopiowanie treści oraz fotografii i planów bez pisemnej zgody autora stanowi naruszenie majątkowych praw autorskich oraz podstawę odpowiedzialności karnej przewidzianej przepisami art. 116 § 1-4 ww. ustawy.

Dane Klienta

rgrzeszyk@gmail.com
515774006

Lokalizacja

mazowieckie
Warszawa
Warszawa
04-191
Praga Południe
Kokoryczki 5A

Budynek

5
6
Apartamentowiec
2021

Mieszkanie

3
64 m2
-
-
-
miejskie
prąd, woda, ciepła woda miejska, telefon, internet, TV kablowa
balkon, garaż, miejsce parkingowe

Informacje

-
620 zł
763000 zł
Wstecz