Menu

Podgląd nieruchomości | Nr DS-123-WA1 | Dom / Sprzedam

Opis

Sprzedam komfortowy i przestrzenny dom na wsi Bonarówka, gmina/powiat Strzyżów, woj. podkarpackie. Dom o powierzchni około 220 m2 pokryty blacho-dachówką znajduje się w pięknej, spokojnej okolicy położony na działce około 14 arów (w podanej cenie dodatkowo druga zalesiona działka o powierzchni około 49 arów) przylegająca nieopodal otaczającego lasu z widokiem na wzgórza. Dom parterowy wraz z zagospodarowanym poddaszem, w połowie podpiwniczony. Wyposażony w instalację elektryczną, ogrzewanie CO. Woda pitna ze studni głębinowej, pod własnym ciśnieniem . Na parterze salon z kominkiem, kuchnia, pokój, sypialnia, łazienka z WC plus WC przy salonie. Na poddaszu znajdują się 3 pokoje oraz łazienka z WC. W piwnicy basen, sauna oraz prysznic (do remontu). Działka w pełni zagospodarowana z dużym ogrodem, altaną z grillem (pokrytą gontem), garażem (pokryty blacho-dachówką) i drewutnią (pokrytą blacho-dachówką). Całość posesji ogrodzona drewnianym płotem.

Do posesji prowadzi droga gminna asfaltowa (około 400 m utwardzona kamieniem). Jest też możliwość dojazdu drugą drogą prywatną utwardzoną kamieniem prowadzącą od drogi powiatowej..

Więcej informacji pod numerem telefonu: +48 609-788-175

Dane Klienta

wataha1991@interia.pl
48609788175

Lokalizacja

podkarpackie
strzyżowski
Bonarówka
38-111
-
-

Dom

wolnostojący
Drewno
blachodachówka
częściowo
zewnętrzny
-
Drewniana
1
m2
220 m2
6
PCV – nowe
wymienione
Bardzo dobry
jednorodzinny
piecowe
prąd, woda, szambo

Działka

6300 m2
-
zagospodarowana
drewniane

Informacje

asfalt
fitness, basen, zabudowa niska, bank/bankomat, komenda policji, apteka, przychodnia/szpital, bazarek, żłobek, przedszkole, plac zabaw, szkoła podstawowa, gimnazjum
249000 zł
Wstecz