Menu

Jak to działa

1Zarejestruj się w naszym serwisie. Otrzymasz od nas kompleksowe wsparcie od indywidualnego doradcy - certyfikowanego pośrednika nieruchomości.

Sprzedaż nieruchomości to proces, który niekiedy wymaga sporych nakładów pracy oraz czasu. Dzięki rejestracji na naszym portalu nie tylko zaoszczędzisz pieniądze i czas, ale przede wszystkim sprzedasz nieruchomość na korzystnych warunkach - bez zbędnego stresu i czasochłonnych procedur. 

Na każdym kroku wspierać Cię będą nasi specjaliści - pośrednicy nieruchomości, od których otrzymasz niezbędne porady i dokumenty. Nasi konsultanci pośredniczyć będą również w negocjacjach handlowych, dbając o to, żebyś uzyskał najlepszą cenę za nieruchomość.

2Wypełnij formularz. Podaj dane nieruchomości i  określ warunki współpracy.

Wypełnij formularz i wyślij do nas szczegółowe dane swojej nieruchomości, żeby nasi konsultanci mogli przygotować dla Ciebie propozycję najbardziej dopasowaną do twoich potrzeb. Sam możesz decydować o tym, jak długo będziesz korzystać ze wsparcia naszych specjalistów - pośredników nieruchomości.

Zarejestruj się

3Wypromujemy skutecznie nieruchomość na najlepszych portalach ogłoszeniowych. Skorzystaj z naszego wparcia marketingowego.

W ramach usługi pomożemy Ci w sprzedaży nieruchomości poprzez publikację ogłoszenia w najpopularniejszych portalach branżowych, takich jak otodom.pl oraz ogłoszeniowych m.in. gratka.pl i domiporta.pl. To portale, które w tym momencie notują największy zasięg i oglądalność. Dzięki temu ofertę zobaczą tysiące potencjalnych nabywców. Zwiększy się liczba zapytań związanych z kupnem twojej nieruchomości. Zaoszczędzisz czas, pieniądze, oraz przyspieszysz proces sprzedaży.

4Dostaniesz od nas listę potencjalnych nabywców, którzy są w naszej bazie danych.

Zależy nam na tym, żebyś szybko i bez zbędnych komplikacji sprzedał lub wynajął swoją nieruchomość. Z tego powodu nasi konsultanci przeanalizują dane twojej nieruchomości i specjalnie dla Ciebie wybiorą grupę osób zainteresowanych jej zakupem. Z naszej obszernej bazy danych wyselekcjonujemy potencjalnych nabywców, których dane dostaniesz na maila i z którymi możesz umówić się na oględziny nieruchomości.

5Pomożemy Ci umówić klientów na oględziny Twojej nieruchomości.

Nie musisz tracić czasu na dzwonienie do Klientów i umawianie spotkań — zrobimy to za Ciebie. W ramach usługi zaaranżujemy spotkania z potencjalnymi nabywcami, umówimy datę oględzin nieruchomości, a po wizycie uzyskamy od nich stosowany feedback i (w przypadku zainteresowania ofertą) rozpoczniemy negocjacje.

6Wynegocjujemy najlepsze warunki.

Będziemy Cię wspierać w procesie negocjacji,  dbając o to, żebyś zyskał jak najwięcej. W twoim imieniu będziemy uzgadniać  z potencjalnym nabywcą warunki sprzedaży do momentu, w którym zakończą się wynikiem, który Cię usatysfakcjonuje. Do Ciebie będzie należeć ostateczna decyzja związana z akceptacją lub odrzuceniem danej oferty.

7Będziemy Cię wspierać w trakcie całego procesu sprzedaży. Zapewnimy niezbędne dokumenty.

W ramach usługi masz zagwarantowane kompleksowe wsparcie na wszystkich etapach procesu sprzedaży nieruchomości - on-line 7 dni w tygodniu. Otrzymasz od nas niezbędne porady i  wskazówki,  pomoc w rozwiązywaniu problemów, a także komplet dokumentów niezbędnych do załatwienia spraw formalnych (umowa przedwstępna, umowa najmu czy protokół zdawczo-odbiorczy).

Gwarantujemy, że twoją sprawą zajmiemy się od A do Z. Dopilnujemy,  żeby każdy szczegół był dopięty na ostatni guzik i aby cała transakcja zakończyła  się dla Ciebie korzystnie pod każdym względem.  

Zamów usługę