Menu

Jak to działa

1Zarejestruj się w naszym serwisie. Otrzymasz od nas kompleksowe wsparcie od indywidualnego doradcy - certyfikowanego pośrednika nieruchomości.

Sprzedaż nieruchomości to proces, który niekiedy wymaga sporych nakładów pracy oraz czasu. Dzięki rejestracji na naszym portalu nie tylko zaoszczędzisz pieniądze i czas, ale przede wszystkim sprzedasz nieruchomość na korzystnych warunkach - bez zbędnego stresu i czasochłonnych procedur. 

Na każdym kroku wspierać Cię będą nasi specjaliści - pośrednicy nieruchomości, od których otrzymasz niezbędne porady i dokumenty. Nasi konsultanci pośredniczyć będą również w negocjacjach handlowych, dbając o to, żebyś uzyskał najlepszą cenę za nieruchomość.

2Wypełnij formularz. Podaj dane nieruchomości i  określ warunki współpracy.

Wypełnij formularz i wyślij do nas szczegółowe dane swojej nieruchomości, żeby nasi konsultanci mogli przygotować dla Ciebie propozycję najbardziej dopasowaną do twoich potrzeb. Sam możesz decydować o tym, jak długo będziesz korzystać ze wsparcia naszych specjalistów - pośredników nieruchomości.

Zarejestruj się

3Wypromujemy skutecznie nieruchomość na najlepszych portalach ogłoszeniowych. Skorzystaj z naszego wparcia marketingowego.

W ramach usługi pomożemy Ci w sprzedaży nieruchomości poprzez publikację ogłoszenia w najpopularniejszych portalach branżowych, takich jak otodom.pl oraz ogłoszeniowych m.in. gratka.pl i domiporta.pl. To portale, które w tym momencie notują największy zasięg i oglądalność. Dzięki temu ofertę zobaczą tysiące potencjalnych nabywców. Zwiększy się liczba zapytań związanych z kupnem twojej nieruchomości. Zaoszczędzisz czas, pieniądze, oraz przyspieszysz proces sprzedaży.

4Twoja oferta zostanie przesłana potencjalnym klientom z naszej bazy danych

Zależy nam na tym, żebyś szybko i bez żadnych komplikacji sprzedał lub wynajął swoją nieruchomość. Z tego powodu nasz system wyślę Twoją ofertę nieruchomości do specjalnie wybranej grupy osób zainteresowanych jej zakupe. Z naszej obszernej bazy danych wyselekcjonujemy potencjalnych nabywców, którzy to dostaną na maila Twoją ofertę nieruchomości.

5Pomożemy Ci umówić klientów na oględziny Twojej nieruchomości.

Nie musisz tracić czasu na dzwonienie do Klientów i umawianie spotkań — zrobimy to za Ciebie. W ramach usługi zaaranżujemy spotkania z potencjalnymi nabywcami, umówimy datę oględzin nieruchomości, a po wizycie uzyskamy od nich stosowany feedback i (w przypadku zainteresowania ofertą) rozpoczniemy negocjacje.

6Wynegocjujemy najlepsze warunki.

Będziemy Cię wspierać w procesie negocjacji,  dbając o to, żebyś zyskał jak najwięcej. W twoim imieniu będziemy uzgadniać  z potencjalnym nabywcą warunki sprzedaży do momentu, w którym zakończą się wynikiem, który Cię usatysfakcjonuje. Do Ciebie będzie należeć ostateczna decyzja związana z akceptacją lub odrzuceniem danej oferty.

7Będziemy Cię wspierać w trakcie całego procesu sprzedaży. Zapewnimy niezbędne dokumenty.

W ramach usługi masz zagwarantowane kompleksowe wsparcie na wszystkich etapach procesu sprzedaży nieruchomości - on-line 7 dni w tygodniu. Otrzymasz od nas niezbędne porady i  wskazówki,  pomoc w rozwiązywaniu problemów, a także komplet dokumentów niezbędnych do załatwienia spraw formalnych (umowa przedwstępna, umowa najmu czy protokół zdawczo-odbiorczy).

Gwarantujemy, że twoją sprawą zajmiemy się od A do Z. Dopilnujemy,  żeby każdy szczegół był dopięty na ostatni guzik i aby cała transakcja zakończyła  się dla Ciebie korzystnie pod każdym względem.  

Zamów usługę