Menu

Podgląd nieruchomości | Nr DS-190-WA1 | Dom / Sprzedam

Opis

W najbliższą niedzielę 7 kwietnia 2019r. Dzień Otwarty!
Można oglądać dom w godzinach 15:00-18:00


Położenie:
Dom położony jest na uboczu kameralnego osiedla nowych domków jednorodzinnych. Przed domem piękny lasek brzozowy.
Lokalizacja:
Do drogi krajowej kierunek na Wrocław – Zielona Góra (Szczecin) są tylko 3 km, do Leśnicy 5 km, a do autostradowej A4 obwodnicy Wrocławia około 11 km (wyjazd w kierunku Warszawy, Poznania, Katowic, Dolnego i Górnego Śląska, lotniska, nowego Stadionu Miejskiego), bez konieczności przejeżdżanie przez centrum.

Parametry techniczne:
Domy wybudowane z najlepszej klasy materiałów budowlanych: dachówka ceramiczna, pustak ceramiczny, strop monolityczny, dzięki nie mu konstrukcja domu jest bardziej stabilna, ocieplenie wełną mineralną, pokryte tynkiem mineralnym, bardzo duże okna wychodzące na ogród, mechaniczne żaluzje, zastosowana najnowsza technologia pompy ciepła, drenaż działki, kanalizacja deszczowa odprowadzona do studzienki, wodę można wykorzystać do podlewania ogrodu, alarm, instalacje internetowe i tv w pokojach, własne szambo.
Nieruchomość składa się z dwóch budynków wolnostojących, domu mieszkalnego i domku gospodarczego, który można przeznaczyć na domek gościnny (mieszkalny), domek dla seniora, na wynajem lub biuro czy pomieszczenia do pracy (użytkowy). Możliwość wjazdu do domku od drogi wewnętrznej, w cenie nieruchomości 1/14 udział w drodze wewnętrznej.
Ekonomiczny dom dla wygodnych:
Wykorzystanie energii ze źródeł geotermalnych, poprzez zastosowanie technologii pompy ciepła, oznacza dla właściciela:
• ciepłą wodę cały rok, bez palenia w kominku, dymu w salonie, dodatkowych pieców dwufunkcyjnych itp.
• ogrzewanie podłogowe zastosowane na wszystkich powierzchniach, wypełnione glikolem, nie wywołuje schorzeń reumatycznych, nie trzeba uzupełniać butli z gazem lub olejem opałowym, kupować drewna, węgla itp.
• komputerowe sterowanie pompą, indywidualne nastawy temperatury w odpowiednich godzinach ogrzewania i wody
• jeden rachunek za energię, a w nim: oświetlenie, ciepła woda 24h, ogrzewanie i inne sprzęty.

Na czym polega to, że ten dom jest Ekologiczny i Ekonomiczny. Już odpowiadam:

Po pierwsze Ekologiczny,
nie ma emisji spalin do powietrza, bo wykorzystujemy geotermalną poziomą pompę ciepła, tzn. że właściciel sporo pieniędzy zainwestował, aby zadbać o środowisko. Na całej działce 2m pod ziemią jest położonych 5 spiralnie ułożonych rur, w których płynie glikol i magazynuje ciepło, a resztę dogrzewa pompa. Mamy stałą temperetaurę w domu 21 stopni i 24h ciepła wodę w sporym zbiorniku. Dom ocieplony jest wełną mineralną 15cm, małe straty ciepła w zimie, a w lecie nie wymaga klimatyzacji. Szyby mają przepuszczelność ciepła 1:1 zachowują się jak ściana i dodatkowo zamontowane są żaluzje.
Po drugie Ekonomiczny,
Na komputerze ustawiamy taryfę energii, tu jest weekendowa, czyli 2 godziny w ciągu dnia mamy tańszą kWh i w nocy oraz cały weekend. Pompa włącza się tylko wtedy, gdy energia jest tania. Koszt miesięcznie utrzymania tego domu ok. 590zł (podatki, śmieci, woda, ścieki, energia), dom nie potrzebuje urządzeń do klimatyzacji, oszczędzamy na energii i serwisie.

I po trzecie WYGODA,
kupowanie drewna, węgla, koksu, brykietu itp., palenie, magazynowanie materiałów, układanie, wnoszenie opału, wynoszenie popiołu, czyszczenie komina, wdychanie dymu i kombinowanie z ciepłą wodą w lecie itd.
to wyszystko nas niedotyczy!

Mamy mnówstwo czasu na odpoczynek :)

W chwili obecnej dom jest do zamieszkania, nie wszystkie pomieszczenia są wykończone, pozostawia to nowemu właścicielowi możliwość zaaranżować wnętrz od początku. Zapraszam do kontaktu 782 011 088 i bezpłatnej prezentacji domu.
Kupujący nie płaci prowizji. Oferta na wyłaczność.

Dane Klienta

iwona.dokurno@wp.pl
782011088

Lokalizacja

dolnośląskie
Wrocław
Wrocław
55-330
Fabryczna
Żurawiniec, ul. Parkowa 10

Dom

wolnostojący
Ceramika
dachówka ceramiczna
nie
w budynku
2012
mineralna
2
165 m2
140 m2
4
PCV – nowe
wymienione
Do wykończenia
jednorodzinny
własne dla budynku
prąd, prąd (siła), woda, szambo

Działka

1287 m2
51*25
częściowo zagospodarowana
siatka

Informacje

asfalt
-
782000 zł
Wstecz